Ferie na sportowo

We wtorek 24.01.2017 r. podczas ferii zimowych odbył się szkolny turniej „trójek” siatkarskich w kategorii dziewcząt.
Do turnieju zgłosiło się 3 drużyny: „Trójki” Szkoła Podstawowa, Polish Squad i Rainbow. Zawody zostały rozegrane  systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W przypadku remisu o losach meczu decydował tie-break. W turnieju pierwsze miejsce zdobyła drużyna Rainbow tracąc tylko 1 seta w całych rozgrywkach. Drugie miejsce wywalczyła drużyna Polish Squad dzięki wygranej w trzecim secie 15:11 ze Szkołą Podstawową. Trzecie miejsce zdobyły dziewczęta  ze Szkoły Podstawowej, dzielnie rywalizując o punkty ze starszymi koleżankami.

Wyniki turnieju:
Rainbow – Trójki Szkoła Podstawowa 2:0 (25:16, 26:24)
Polish Squad – Trójki Szkoła Podstawowa 2:1 (25:19, 21:25, 15:11)
Rainbow – Polish Squad 2:0 (25:14, 25:16)

Składy drużyn:
Rainbow: Aleksandra Szczepkowicz, Oliwia Szczepkowicz, Gabriela Szynal
Polish Squad: Natalia Kawalec, Adrianna Szpara, Gabriela Wójcik
Trójki Szkoła Podstawowa: Marcelina Jędrzejczyk, Natalia Kopera, Aleksandra Radelczuk, Beata Rogaczewska

W środę 25.01.2017 r. został rozegrany  turniej halowej piłki nożnej w którym wzięło udział 3 drużyny z naszej szkoły. Drużyny rywalizowały w systemie "każdy z każdym", mecz trwał 2 x 7 minut. Podczas całego turnieju bezapelacyjnym zwycięzcą została drużyna FC „Nam Się nie Chce”, która pokonała pozostałych uczestników turnieju wygrywając wszystkie mecze, uzyskując komplet punktów. Drugie miejsce wywalczyła drużyna FC „Krzoki” po bardzo zaciętym meczu z drużyną „Bez Nazwy” wygrywając 7:5.Wspomniana wcześniej drużyna Bez Nazwy zajęła 3 miejsce. Królem strzelców turnieju został Krystian Bielański (Bez Nazwy) zdobywając 5 bramek.

1 mecz: FC „Krzoki”  3:5  FC „Nam Sie nie Chce”
Bramki dla FC „Krzoki”: Markiewicz Patryk 1, Noga Krystian 1, Nowicki Krzysztof  1,
Bramki dla FC „Nam Sie nie Chce”: Raś Dawid 3, Rogaczewska Beata 2.
2 mecz: Bez Nazwy 1:2  FC „Nam Sie nie Chce”
Bramki dla Bez Nazwy: Bielański Krystian 1,
Bramki dla FC „Nam Sie nie Chce”: Raś Dawid 1, Rogaczewska Beata 1.
3 mecz FC „Krzoki”  7:5 Bez Nazwy
Bramki dla FC „Krzoki”: Markiewicz Patryk 2, Noga Krystian 3,Wąsik Szymon 2,
Bramki dla Bez Nazwy: Bielański Krystian 4, Grzesiak Piotr 1.

Składy drużyn :
FC „Nam Się nie Chce”: Ogrodnik Michał, Podgórski Adrian, Raś Dawid, Rogaczewska Beata.
FC „Krzoki”: Markiewicz Patryk, Noga Krystian, Nowicki Krzysztof, Wąsik Szymon.
Bez Nazwy: Bielański Krystian, Grzesiak Piotr, Nowak Kacper, Trychta Grzegorz.